Електронні бібліотеки

http://books.kyiv-oblosvita.gov.ua/  – Електронна бібліотека Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Категорії: Дошкільна освіта, Загальна середня освіта, Професійна (професійно-технічна) освіта, Вища освіта, Здорове харчування  


http://www.nbuv.gov.ua/ Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського – головна всеукраїнська книгозбірня, загальнодержавний комплексний бібліотечно-інформаційний, науково-дослідний, науково-методичний та культурно-просвітницький центр, найбільше за обсягом документно-інформаційних ресурсів книгосховище України.


https://dnpb.gov.ua/ua/  ДНПБ України імені В.О.Сухомлинського – наукова установа з питань галузевого бібліотекознавства, бібліографознавства, книгознавства, інформаційної діяльності, педагогічного джерелознавства, біографістики та історії освіти; національне галузеве книгосховище.

http://www.ukrbook.net/  Державна наукова установа "Книжкова палата України імені Івана Федорова, скорочене Книжкова палата України – державна наукова установа у сфері видавничої справи та інформаційної діяльності.

https://sluhay.com.ua/info  СЛУХАЙ. Бібліотека аудіокниг українською мовою містить понад 100 прозових та поетичних аудіокниг української класики зі шкільної програми, а також твори сучасних письменників, які начитували самі ж автори. Також до озвучування долучилися теле- та радіоведучі, актори театру й кіно, музиканти.

Всі знають про користь книг. Читаючи, людина розширює кругозір, підвищує рівень самоосвіти і одночасно відпочиває від повсякденних проблем і рутини. У наш час захоплення літературою не вимагає ніяких фінансових вкладень. Вже не потрібно як раніше купувати книги, адже є безліч доступних електронних бібліотек. У більшості з них читачі можуть читати книги онлайн безкоштовно і без реєстрації.

https://www.ukrlib.com.ua/  УкрЛіб - и це найбільша в Інтернеті електронна бібліотека української літератури, яка, окрім українських книг, містить також літературну енциклопедію, біографії практично всіх письменників України, шкільні твори, учнівські реферати, короткі перекази змісту творів і ще багато іншого.

http://www.chl.kiev.ua/  Національна бібліотека України для дітей.http://www.4uth.gov.ua/ Державна бібліотека України для юнацтва.
  
http://www.nplu.org/  Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (Київ).


https://sites.google.com/site/openbookclassic/home  «Відкрита книга» – це електронна бібліотека класики української та світової літератури.


 https://ukrclassic.com.ua/  Бібліотека Української літератури.


http://chytanka.com.ua/static/546.ukr.html"Читанка" - дитяча публічна онлайн-бібліотека.
 

 http://www.ukrtvory.com.ua/  Бібліотека школяра.


 http://www.history.vn.ua  Електронна бібліотека з історії України та всесвітньої історії.

https://xn----7sbb5adknde1cb0dyd.xn--p1ai/  Онлайн бібліотека російської класичної літератури. 

http://tululu.org/article_online/ Електронні книги в бібліотеці є безкоштовними. Ви можете їх читати онлайн або ж безкоштовно скачати в будь-якому з обраних форматів: txt, jar і zip.

http://loveread.me/  Онлайн бібліотека LoveRead.me – це електронна бібліотека, в якій можна читати онлайн книги безкоштовно.

 https://reading-books.me/#  Бібліотека дозволяє читати книги онлайн абсолютно безкоштовно. На ресурсі представлені найпопулярніші видання на будь-який смак, а каталог постійно поповнюється новинками літератури.

 http://www.diagram.com.ua/  Безкоштовна технічна бібліотека, Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки.


Бібліотеки, в яких можна читати онлайн і завантажувати книги на англійській мові


Пам'ятаєте знаменитий вислів Вольтера «Читаючи авторів, які добре пишуть, звикаєш гарно говорити»? Цей принцип працює і в англійській мові: чим більше ви читаєте, тим легше вам говорити. Користуйтеся цими чудовими ресурсами і вдосконалюйте свої знання.


  http://www.publicbookshelf.com/index.html  Любите читати романи? Тоді цей сайт буде вам до душі. Тут представлена одна з найбільших в інтернеті добірок романів англійською мовою. Є як класичні шедеври, так і твори сучасних авторів. Книги можна завантажувати, а можна читати онлайн абсолютно безкоштовно.

  https://www.dailylit.com/  Не можете знайти час для читання? Тоді рекомендуємо скористатися цим цікавим сайтом. Для початку зареєструйтеся на ньому, це абсолютно безкоштовно і, до честі власників, вам не пришлють жодного непотрібного листа: ви самі вирішуєте, що буде приходити до вас на пошту. Вам потрібно вибрати книгу і на сторінці з її описом натиснути кнопку Read Online, таким чином ви зможете читати книгу прямо на сайті в хорошій якості.

 http://www.ebooks-for-all.com/ Велика безкоштовна бібліотека зі зручною навігацією. Всі книги розсортовані за жанрами, а на сайті є зручний пошук, що дозволяє знайти будь-який твір. Його можна читати безкоштовно. Більшість книг доступні для скачування. Крім художньої літератури, в бібліотеці є книги з медицини, юриспруденції, економіці і т.д. Крім творів англомовних авторів на сайті є шедеври світової літератури.

   https://manybooks.net/  Електронна бібліотека Manybooks. Більшість творів представлено на англійській мові. Головна перевага цього сайту – всі книги можна безкоштовно скачати в більш ніж 20 форматах, тобто ви зможете читати твір з будь-якого пристрою.

   http://www.gutenberg.org/  Сайт всесвітньо відомого проекту Free eBooks - Project Gutenberg. Тут представлені твори, що знаходяться у вільному доступі, в основному це класика і не дуже відомі сучасні автори.

  http://www.readprint.com/ На цьому ресурсі представлені твори класиків світової літератури англійською мовою. Книги не можна завантажувати, проте можна читати онлайн абсолютно безкоштовно. На сайті проста навігація, твори зручно розбиті на глави. У розділі Quotes представлені чудові цитати з опублікованих на сайті творів. Всі мудрі думки класифіковані за темами і по авторам.

  https://www.quotev.com/stories  Quotev – одне з улюблених місць публікації молодих маловідомих письменників. Вони, як правило, викладають на сайт не надто об'ємні твори різноманітної тематики. Тут ви знайдете і трилери, і фантастику, і пригоди та інші жанри. Більшість книг орієнтоване на молодіжну аудиторію. Не знаєте, що почитати? Спробуйте вибрати свій улюблений жанр і впорядкувати книги за популярністю.Немає коментарів:

Опублікувати коментар